Masaż Relaksacyjny Radomsko, woj. łódzkie | Malutkie Resort
Strefa Masażu pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia. W atmosferze odprężenia znajdziecie Państwo czas wyłącznie dla siebie.
masaże radomsko, nocleg z masażem, masaż relaksacyjny radomsko
11443
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11443,bridge-core-1.0.4,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ ATRAKCJI NA PROFILU „FACEBOOK MALUTKIE RESORT”(KLIKNIJ)

Masaże

W Malutkie Resort dbamy przede wszystkim o relaks naszych gości….

Strefa Masażu pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia….

W atmosferze odprężenia znajdziecie Państwo czas wyłącznie dla siebie…

…czas, aby rozkoszować się przyjemnościami…

Nasz mobilny gabinet masażu, wykonuje zabiegi w pokojach, domkach i apartamentach gości.

Na życzenie, możliwy jest masaż w odrębnym apartamencie lub drewnianym domku.

Podczas masażu można skorzystać z oferty naszego cocktail baru.

Masaż stemplami

Masaż gorącymi stemplami ziołowymi wywodzi się z kultur Dalekiego Wschodu, a dokładniej z Tajlandii i Indonezji, gdzie ta technika stosowana jest od ponad 400 lat.

Wykonywany jest bawełnianymi woreczkami wypełnionymi kompozycją ziół. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało, w miarę jak stają się coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę substancje czynne zawarte w roślinach.

Zabieg ma charakter relaksacyjny, przynosi ukojenie i odprężenie. Masaż ziołowy pozytywnie wpływa na stawy i mięśnie oraz działa przeciwbólowo.

Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny.

Zabieg ten jest niezwykle relaksujący i pachnący!

Masaż stemplami Malutkie Resort
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort

Masaż Aromaterapeutyczny

Masaż wykonuje się z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. Podczas masażu następuje pełna penetracja olejków w głąb skóry i ciała przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego, odbudowuje siły witalne organizmu oraz koi zmysły uzyskując efekt relaksu oraz odprężenia całego ciała.

Masaż wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł, usprawnia pracę całego organizmu – poprawia krążenia krwi i limfy oraz wzmacnia układ odpornościowy.

Pomaga przy leczeniu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym – przywraca harmonię wewnętrzną organizmu.

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny jest to jeden z najpopularniejszych masaży, który w zależności od formy – intensywności może być traktowany jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.

Masaż ma na celu poprawę psychofizycznego stanu pacjenta, może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy.

Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie , koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny ma ogromne znaczenie w profilaktyce, odnowie biologicznej i usprawnianiu organizmu.

Sam masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, poprawia wygląd skóry, która jest lepiej dotleniona i ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów oraz aparatu więzadłowego.

Przyspiesza również przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

masaż radomsko
malutkie resort
masaż bełchatów
malutkie resort

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego oraz masażu limfatycznego jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. To działanie holistyczne, mające wpływ na ciało i ducha.

Oddziaływanie gorącymi kamieniami zwiększa przekrwienie miejscowe, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, co wpływa na procesy detoksykacji, i lepsze odżywienie tkanek.

Zauważalnymi efektami masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi jest: odprężenie, relaksacja, regulacja krążenia energii, unormowanie zaburzeń czynnościowych narządów wewnętrznych związanych z negatywnym działaniem stresu,  pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, poprawę odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu.

Ze względu na dużą ilość rezerwacji przed przyjazdem SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ Obiektów i ATRAKCJI NA NASZYM PROFILU FACEBOOK

FACEBOOK MALUTKIE RESORT”(KLIKNIJ)

 

#TygodniowyRozkładJazdy

Informacja: 44 681 11 88

masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort
masaże radomsko
malutkie resort